Sport
Joga, praktyka jogi
Admin: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Joga we Wrocławiu

W zdrowym ciele zdrowy duch, jak pisali nasi przodkowie. I z niepamiętnych czasów pochodzi starożytna dyscyplina, jaką jest joga. Polega ona na umacnianiu zarówno ciała, jak i ducha w proporcjonalny sposób w wierze, że obie te dziedziny są ze sobą ściśle połączone i wpływają na siebie organicznie. Dla tych, których ciekawość budziłaby szkoła jogi Wrocław zdaje się być świetnym miastem. To serdeczne i żywe miejsce ochoczo przyjmuje tak samo badaczy transcendentalnej duchowości, jak i osoby dbające o kondycję fizyczną. Joga jest przecież doskonałą metodą dla obu tych spraw.
biegacze
Admin: Adidas
Na podstawie: Adidas

Sposób na zgrabną sylwetkę

Wszystko do czego dąży się w obecnych czasach- zdrowe, witalne i pogodne życie, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie każdemu odpowiada, ale pora uwierzyć, że sport uwalnia pokłady niespożytej energii. Obecnie trwa pogoń za urodą, zdrowiem, witalnością, niekiedy osiągając to w sposób sztuczny i wymuszony. A wyjście jest inne. Od dawna jasne jest, że zdrowie i siłę wspomagają naturalne ćwiczenia. Więc dlaczego sklep sportowy to miejsce rzadko odwiedzane?
Wyjazd narciarski
Admin: fabianpimminger
Na podstawie: http://www.flickr.com

Już teraz zacznij organizować wyjazd na narty na przyszłą zimę!

W chwili obecnej mnóstwo ludzi zaczyna wieść aktywny tryb życia. kultowa jest jazda na hulajnodze, nordic walking , a także sporty zespołowe. Dużo osób w podeszłym wieku każdego dnia wybiera się na poranny jogging lub na zajęcia dla seniorów. Jest to niezmiernie relewantne, gdyż dzisiaj multum ludzi spędza długie godziny przy laptopie w pozycji siedzącej. Nie możemy lekceważyć aktywności fizycznej, bo tylko dzięki niej utrzymamy witalność przez długie lata.
rugby
Admin: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak znaleźć pieniądze na funkcjonowanie grup sportowych? W aktualnych czasach to proste!

Pozyskiwanie sponsorów różnorakich wydarzeń i przedsięwzięć często nie pozwala spać pomysłodawcom. Jak działać, by uczynić prostszym to przedsięwzięcie? Jak rozszerzyć zespół ewentualnych fundatorów? Odpowiedź najprędzej znajdziesz w wirtualnym świecie. Jak najlepiej szukać, aby odnaleźć? O tym będzie poniżej.
kolacja w hotelu
Admin: LTB Sp. z o.o.
Na podstawie: VipTurystyka.pl

Odpoczynek w Rzeszowie? Zlokalizuj dobry hotel

Rzeszów jest pięknym miastem, usytuowanym w południowo-wschodniej części Polski. Co roku miasto to odwiedzane jest przez tysiące turystów. Jeżeli sam zaliczasz się do tego grona, powinieneś z pewnością pomyśleć o odpowiednim hotelu.
człowiek podczas biegania
Admin: Georgie Pauwels
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zdrowym ciele zdrowy duch

Polecana przez specjalistów dawka aktywności ruchowej potrzebna by zachować zdrowie to od 30 do 60 min. gimnastyki każdego dnia. Jogging nie jest jedyną formą aktywności ruchowej rekomendowaną człowiekowi, który chce żyć długo i zdrowo.
Admin: Sport-shop.pl

Komfortowe i porządne buty dla sportowców

Ludzie w podeszłym wieku często bez ustanku utyskują na nowe czasy. Stare lata były dobre, a nowe, jakie stworzyły elektronikę, rozwój techniki i współczesne rozwiązania, są złe, bo cyfryzacja zabiera miejsca pracy ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć dużo więcej na głowie, a do tego mawiają, że urządzenia elektroniczne sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W pewnych tematach należy im przyznać rację: środowisko młodzieży zrobiło się dość mozolne, coraz mniej młodych osób uprawia sport dla własnej przyjemności. Z drugiej strony przypatrzmy się rozwiązaniom, które współczesne technologie dały sportowcom i temu, o ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej zabierać się do tego typu zajęć jak piłka nożna czy jogging.
sport - krajobraz
Admin: ㄚ亮
Na podstawie: http://www.flickr.com

Młodzi sportowcy stanowią różnorodną grupę i mają specjalne wymagania

Młodzi sportowcy wykazują szczególne zapotrzebowania w trakcie uprawiania sportów. W związku z tym, że ich ciała w dalszym ciągu rosną wymagany jest dostęp do niestandardowych programów szkoleniowych, adekwatnych dla ich wieku. Preparaty, sprzęt i opieka medyczna powinny być również indywidualnie dostosowane.
Admin: iStock.com

Czy własna sala treningowa musi być kosztowna?

Kiedy nadchodzi jesień i opuszcza nas ochota na spacery warto zastanowić się nad regularnym uprawianiem sportu. Deszczowe dni są bowiem często pretekstem do podjadania między posiłkami, a co za tym idzie- nie trudno jest przytyć kilka kilogramów, których ciężko jest się później pozbyć. Żeby temu zapobiec, warto nabyć do domu urządzenia do ćwiczeń. Nie oznacza to wcale, że powinniśmy wypełnić przyrządami całą powierzchnię mieszkania, jakie znajdziemy w punkcie sprzedaży, zadowolić możemy się częścią z nich.
Psy
Na podstawie: http://pixabay.com

Dla zdrowia - zabawa z psem!

Dla ludzi mających pracę przy biurku zalecany jest odpoczynek w ruchu. Naturalnie sport powinien uprawiać każdy, bo to najprostszy sposób na utrzymanie zdrowia i dobrej formy. Większości ludzi jednak trudno jest przekonać się do codziennego wysiłku. W lepszej sytuacji są posiadacze psów. Zwierzak zobowiązuje do wychodzenia na dwór minimum trzy razy na dzień, na przynajmniej kilkanaście minut. To już dobry początek. Każdy moment ruchu na dworze przykłada się do polepszenia kondycji.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.