Sport
nike
Admin: Maria Morri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieg, to zdrowie

Gimnastyka, to oprócz właściwego jadłospisu, podstawa radowania się zdrowiem. Właściwie możemy stwierdzić, że każda pora jest trafna, by uprawiać jakiś typ sportu. Znana jest wszakże rozległa paleta najprzeróżniejszych dyscyplin, na jakie można się zdecydować. Niezależnie od tego na który gatunek sportu się zdecydowaliśmy, zawsze niezbędne jest zdobycie odpowiedniego sprzętu. Należy mieć na uwadze, że z całego oprzyrządowania ćwiczącego najistotniejszą funkcję spełnia obuwie sportowe.
koszulka
Admin: Adidas
Na podstawie: Adidas

Ciepło, cieplej, coraz cieplej...

Jest coraz bardziej ciepło na dworze lub jak też wolą na południu Polski - na polu. Bez względu na to gdzie zamieszkujemy, coraz to goręcej będzie na pewno. Wynikiem tej zmiany pogody jest to, że miejsce ciepłych swetrów, szali, czap, rękawic zajmą wiosenne rzeczy, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, sukieneczki.
Odzież sportowa
Admin: Adidas
Na podstawie: Adidas

Słynne formy sportu i rekreacji w dzisiejszych czasach.

Sport i aktywność fizyczna niesie za sobą niezmiernie wiele różnorodnych plusów. Nie tylko znakomicie wpływa na naszą kondycję, sylwetkę czy zdrowie, ale też pozytywnie oddziałuje na nasze samopoczucie.
amatorska drużyna piłki nożnej
Admin: Muhammad Ashiq
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odpowiedni strój oraz dobre buty to elementarne wyposażenie wszystkich zagorzałych sportowców pasjonatów

Znana nam złota myśl uświadamia, że sport to zdrowie. Na ten temat zredagowano już miliony artykułów, ale z pewnością powstanie ich co najmniej drugie tyle. Bardzo dużo mówi się również o zdrowym stylu życia i racjonalnej, a równocześnie odpowiedniej do wieku diecie.
Admin: iStock.com

Szusowanie na stoku

Niejednej osobie marzy się wyjazd w góry podczas ferii zimowych. Zresztą zimowa porą wszyscy nagle chcą zostać najbardziej doświadczonymi narciarzami. Ale, kiedy przychodzi, co, do czego wychodzi na to, że spora część osób nigdy nie miała nart na nogach. Zimową porą narty są świetną rozrywką.
sport
Admin: Materiały prasowe
Na podstawie: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i zacznij ćwiczenia już teraz

Dużo opowiada się teraz o tym, iż istotna jest dbałość o własną sylwetkę, o swoją kondycję. Jeśli pragniemy sporo żyć i do końca działać z pewnością sprawnie, to powinniśmy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też właściwie się odżywiać. A ponieważ coraz więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy coraz prostszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam pomogą.
człowiek podczas biegania
Admin: Georgie Pauwels
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zdrowym ciele zdrowy duch

Polecana przez rehabilitantów porcja aktywności ruchowej wymagana aby zachować zdrowie to od trzydziestu do sześćdziesięciu minut gimnastyki każdego dnia. Bieganie nie jest jedną jedyną postacią aktywności ruchowej zalecaną osobie, która chciałaby żyć długo i zdrowo.
Piłka ręczna na plazy
Admin: Phuket@photographer.net
Na podstawie: http://www.flickr.com

bilety na spotkania szczpiorniaka

Piłka ręczna, podobnie jak piłka siatkowa, stała się ogromnie znanym sportem w Polsce. Tak dużą sławę należy zawdzięczać wspaniałym szczypiornistom. Piłka ręczna jest kultywowana na całym świecie, zarówno przez panie, jak i przez facetów. W rozgrywce biorą udział dwie drużyny, a każda z nich tworzy się z 7 osób.
Rekracja nad morzem
Na podstawie: pixabay.com

Jak zaplanować swoim dzieciom fantastyczne wakacje? Oto pomysł!

Nie od wczoraj wiadomo, iż dzieci często się nudzą. Wie o tym zwłaszcza praktycznie każdy rodzic, który oczywiście świetnie zdaje sobie sprawę z tego, iż jeśli nie zorganizuje w właściwy sposób czasu wolnego swoim pociechom, bez wątpliwości wpadną one na jakieś szatańskie pomysły.
sport - krajobraz
Admin: ㄚ亮
Na podstawie: http://www.flickr.com

Młodzi sportowcy stanowią różnorodną grupę i mają specjalne wymagania

Młodzi sportowcy wykazują nietypowe potrzeby w sporcie. Ponieważ ich ciała wciąż rosną wymagany jest dostęp do niestandardowych programów szkoleniowych, adekwatnych dla ich przedziału wiekowego. Preparaty, sprzęt tudzież wsparcie medyczne muszą być także specjalnie dostosowane.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.