Sport
człowiek podczas biegania
Admin: Georgie Pauwels
Na podstawie: http://www.flickr.com

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zalecana przez specjalistów dawka aktywności ruchowej wymagana by zachować zdrowie to od 30 do 60 min. gimnastyki dziennie. Bieganie nie jest jedyną formą aktywności sportowej zalecaną człowiekowi, który chciałby dożyć późnych lat w doskonałej kondycji.
Admin: iStock.com

Szusowanie na stoku

Niejednej osobie marzy się wypad w góry podczas zimowego urlopu. Ogółem zimowa porą wszyscy nagle chcą zostać najbardziej doświadczonymi narciarzami. Jednak, kiedy przychodzi, co, do czego wychodzi na to, że spora część ludzi nigdy nie miała desek na nogach. Zimą narty są genialną rozrywką.
nike
Admin: Maria Morri
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bieg, to zdrowie

Sport, to prócz właściwego jadłospisu, podstawa radowania się długim, zdrowym życiem. Właściwie można stwierdzić, iż każdy czas jest odpowiedni, aby uprawiać jakiś sport. Znana jest wszakże rozległa gama rozmaitych dyscyplin, na jakie warto się zdecydować. Niezależnie od tego na który rodzaj sportu postawiliśmy, zawsze niezbędne jest nabycie dobrego sprzętu. Należy mieć na względzie, że z całego sprzętu trenującego najistotniejszą rolę pełni obuwie sportowe.
sport
Admin: Materiały prasowe
Na podstawie: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i zacznij ćwiczenia już teraz

Dużo mówi się teraz o tym, iż istotna jest dbałość o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Jeżeli pragniemy długo żyć oraz do końca działać z pewnością samodzielnie, to musimy jak najczęściej ćwiczyć oraz jednocześnie również dobrze się odżywiać. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to mamy coraz prostszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam dopomagają.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.