Tatry
Gwiewont Zakopane
Admin: Oliver
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakopane jest cudowne cały rok. Przekonaj się co korzystnie zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najbardziej popularny miastem w Polsce, szczególnie w zimę. Pobliskie Tatry przyciągają, przyciąga również miejscowa kultura oraz architektura. Zakopane to miejsce wspaniałe pod każdym typem. Tu każdy znajdzie dla siebie moc atrakcji, a noclegi w prywatnych kwaterach sprzyjają rodzinnym wakacjom w stolicy Podhala. Efekt? Od wielu lat Zakopane może się pochwalić wielkim zainteresowaniem ze strony turystów, jacy stawiają na aktywny wypoczynek w cudownym otoczeniu. Zakopane może im dużo zaoferować w tej dziedzinie.
odpoczynek nad Bałtykim
Admin: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Morza szum czy wędrówki po górach? Gdzie pojechać na wakacje z dzieckiem?

Podczas planowania rodzinnych wakacji zdarza się, że pojawia się dylemat: jechać z dzieckiem w góry czy nad morze? To oczywiste, że zarówno urlop na Północy Polski, jak i na Południu może zapewnić nam odetchnienie i relaks, bo oba te rejony Polski są piękne i kuszą malowniczymi zakątkami. Jednak w którą stronę się udać?
Zakopane zimą
Admin: Greger Ravik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego korzystnie odwiedzić Zakopane oraz okolice? Co ten rejon gwarantuje najlepszego?

Tatry są największym polskimi górami, ich charakter jest faktycznie alpejski. Na najważniejszej grani Tatr znajduje się granica między Słowacją oraz Polską, zaś najwyższym szczytem są Rysy. Mało osób jednakowoż zdaje sobie sprawę, że faktycznie najwyższym szczytem jest Kozi Wierch, który znajduje się w okolicy doliny Pięciu Stawów Polskich.
zakopane
Admin: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyjemny wypoczynek w stolicy naszych gór czyli jak odpowiednio zorganizować wyjazd do Zakopanego.

Jeżeli ktoś będzie myślał o wypoczynku zimowym w górach to z pewnością pierwszym skojarzeniem będą Tatry, razem z ich stolicą czyli Zakopanem. I jest to zupełnie zrozumiałe, bo to ta miejscowość właśnie od dawna wygrywa jeśli chodzi o popularność pośród wszystkich górskich miejscowości. W każdym sezonie odwiedzają go ogromne ilości turystów, dla których nie będzie straszne stanie w korkach na trasach dojazdowych, ani brak parkingów, ani wysoki poziom cen.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.