Tatry
zakopane
Admin: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyjemny wypoczynek w stolicy naszych gór czyli jak odpowiednio zorganizować wyjazd do Zakopanego.

Jeśli ktokolwiek pomyśli o wypoczynku zimowym w górach to z pewnością na samym początku skojarzy Tatry, razem z ich stolicą czyli Zakopanem. I nie ma w tym nic dziwnego, bo to ta miejscowość właśnie od dawna wygrywa pod względem popularności pośród wszystkich górskich miejscowości. Co roku odwiedzają go setki tysięcy turystów, dla których nie będzie straszne stanie w korkach na trasach dojazdowych, ani brak parkingów, ani wysoki poziom cen.
odpoczynek nad Bałtykim
Admin: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Morza szum czy wędrówki po górach? Gdzie pojechać na wakacje z dzieckiem?

W trakcie ”słownych przygotowań” do rodzinnych wakacji nierzadko wyłania się dylemat: jechać z dzieckiem w góry czy nad morze? To oczywiste, że zarówno pobyt nad morzem, jak i na Południu pozwoli na naładowanie akumulatorów, bo oba te rejony Polski są warte zobaczenia i kuszą malowniczymi zakątkami. Jednak musimy podjąć decyzję.
Gwiewont Zakopane
Admin: Oliver
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakopane jest cudowne cały rok. Przekonaj się co korzystnie zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najbardziej popularny miastem w naszym kraju, szczególnie w okresie zimowym. Pobliskie Tatry przyciągają, przyciąga też miejscowa kultura a także architektura. Zakopane to miejsce wspaniałe pod każdym typem. Tu każdy znajdzie dla siebie moc atrakcji, a noclegi w prywatnych kwaterach sprzyjają rodzinnym wakacjom w stolicy Podhala. Jaki jest tego rezultat? Od wielu lat Zakopane cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony gości, którzy stawiają na aktywny wypoczynek we wspaniałym otoczeniu. Zakopane może im bardzo dużo zaoferować w tej dziedzinie.
Zakopane zimą
Admin: Greger Ravik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego korzystnie odwiedzić Zakopane oraz okolice? Co ten rejon gwarantuje najlepszego?

Tatry są największym polskimi górami, ich charakter jest rzeczywiście alpejski. Na najważniejszej grani Tatr przebiega granica między Słowacją oraz Polską, natomiast najwyższym szczytem są Rysy. Mało osób jednak zdaje sobie sprawę, że faktycznie najwyższym szczytem jest Kozi Wierch, jaki znajduje się w okolicy doliny Pięciu Stawów Polskich.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.