Tatry
zakopane
Admin: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyjemny wypoczynek w stolicy naszych gór czyli jak odpowiednio zorganizować wyjazd do Zakopanego.

Jeżeli ktoś będzie myślał o wypoczynku zimowym w górach to z pewnością pierwszym skojarzeniem będą Tatry, razem z ich stolicą czyli Zakopanem. I jest to zupełnie zrozumiałe, bo to ta miejscowość właśnie od dawna wygrywa jeśli chodzi o popularność pośród wszystkich górskich miejscowości. W każdym sezonie odwiedzają go ogromne ilości turystów, dla których nie będzie straszne stanie w korkach na trasach dojazdowych, ani brak parkingów, ani wysoki poziom cen.
Zakopane zimą
Admin: Greger Ravik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego korzystnie odwiedzić Zakopane oraz okolice? Co ten rejon gwarantuje najlepszego?

Tatry są największym polskimi górami, ich charakter jest faktycznie alpejski. Na najistotniejszej grani Tatr znajduje się granica między Polską a Słowacją, natomiast najwyższym szczytem są Rysy. Mało osób jednakże zdaje sobie sprawę, iż rzeczywiście najwyższym szczytem jest Kozi Wierch, który jest w okolicy doliny Pięciu Stawów Polskich.
Gwiewont Zakopane
Admin: Oliver
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakopane jest cudowne cały rok. Przekonaj się co korzystnie zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najpopularniejszym miastem w Polsce, szczególnie w zimę. Nasze Tatry przyciągają, przyciąga także miejscowa kultura a także architektura. Zakopane to miejsce wspaniałe pod każdym typem. Tu każdy wynajdzie dla siebie moc atrakcji, a noclegi w kwaterach prywatnych sprzyjają rodzinnym pobytom w stolicy Podhala. Efekt? Od wielu lat Zakopane może się pochwalić wielkim zainteresowaniem ze strony turystów, jacy decydują się na aktywny wypoczynek w cudownym otoczeniu. Zakopane może im bardzo dużo zaoferować w tej dziedzinie.
odpoczynek nad Bałtykim
Admin: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Morza szum czy wędrówki po górach? Gdzie pojechać na wakacje z dzieckiem?

Podczas ”słownych przygotowań” do rodzinnych wakacji przeważnie mamy problem: jechać z dzieckiem w góry czy nad morze? To prawda - zarówno urlop nad morzem, jak i w górach może zapewnić nam odetchnienie i komfort, ponieważ oba te rejony Polski są fascynujące i oferują wiele atrakcji. Jednak w którą stronę się udać?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.