Tatry
odpoczynek nad Bałtykim
Admin: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Morza szum czy wędrówki po górach? Gdzie pojechać na wakacje z dzieckiem?

W trakcie ”słownych przygotowań” do rodzinnych wakacji przeważnie mamy problem: jechać z dzieckiem w góry czy nad morze? To oczywiste, że zarówno urlop na Północy Polski, jak i na Południu umożliwi nam naładowanie akumulatorów, ponieważ oba te rejony Polski są warte odwiedzin i wabią urokliwymi zakątkami. Jednak musimy podjąć decyzję.
Zakopane zimą
Admin: Greger Ravik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego korzystnie odwiedzić Zakopane oraz okolice? Co ten rejon gwarantuje najlepszego?

Tatry to największe polskie góry, ich charakter jest naprawdę alpejski. Na najważniejszej grani Tatr znajduje się granica między Słowacją oraz Polską, zaś najwyższym szczytem są Rysy. Mało osób jednak wie, że faktycznie najwyższym szczytem jest Kozi Wierch, jaki jest w okolicy doliny Pięciu Stawów Polskich.
Gwiewont Zakopane
Admin: Oliver
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakopane jest cudowne cały rok. Przekonaj się co korzystnie zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najbardziej popularny miastem w Polsce, szczególnie w okresie zimowym. Pobliskie Tatry przyciągają, przyciąga także tradycyjna kultura oraz architektura. Zakopane to miejsce wyjątkowe pod każdym typem. Tu każdy odnajdzie dla siebie moc atrakcji, a noclegi w kwaterach prywatnych sprzyjają rodzinnym wakacjom w stolicy Podhala. Efekt? Od wielu lat Zakopane cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony gości, jacy stawiają na aktywny wypoczynek w cudownym otoczeniu. Zakopane jest w stanie im bardzo dużo zaoferować w tej dziedzinie.
zakopane
Admin: Pawel Pacholec
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyjemny wypoczynek w stolicy naszych gór czyli jak odpowiednio zorganizować wyjazd do Zakopanego.

Jeśli ktokolwiek pomyśli o wypoczynku zimowym w górach to zapewne pierwszym skojarzeniem będą Tatry, wraz z ich stolicą to znaczy Zakopanem. I nie ma w tym nic dziwnego, bo to właśnie to miasto od dawna króluje pod względem popularności wśród wszystkich górskich miejscowości. Co roku przyjeżdżają do niego setki tysięcy turystów, dla których nie będzie straszne stanie w korkach na trasach dojazdowych, ani brak parkingów, ani wysoki poziom cen.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.