Towar
kryzys
Admin: Krzysztof Brożyna
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama na billboardzie

Reklama wielkowymiarowa w obecnych czasach gra ogromną rolę w budowaniu marki. Promocja to nie tylko telewizja bądź radio, to również seria materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, bannery, lub spoty reklamowe, jakie służą do promocji produktów i usług.
budynek szkoły
Na podstawie: flickr.com

Z jakiego powodu dochody spółki nie mówią o jej rzeczywistej sytuacji materialnej?

Każdy przedsiębiorca pragnie, aby obroty w jego firmie były duże. Teoretycznie rzecz biorąc nie odzwierciedlają one prawdziwej sytuacji finansowej spółki, gdyż nie uwzględniają kompletnych kosztów prowadzenia działalności.
przychody
Admin: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co w przypadku firmy jest przychodem oraz kiedy on powstaje?

W ekonomii istnieje dużo pojęć a jednym z nich może być choćby przychód. Jest to naturalnie całkowita liczba sprzedanych towarów, dóbr oraz świadczonych usług netto (bez podatku VAT) w danym okresie rozliczeniowym.


Pierścień zabezpieczający

odprawy emerytalne jako jednokrotne, popularne świadczenie pieniężne

Ustawa stanowi, iż rezerwy szacuje się w uzasadnionej, wiarygodnie ocenionej wartości. Nie pokazuje jednak rzeczowych procedur oceny zasobów. Suma, na jaką ustanawiana jest rezerwa, powinna być jak najbardziej stosownym szacunkiem nakładów nieodzownych do zrealizowania istniejącego obowiązku na dzień bilansowy, czyli sumą, którą firma uiściłaby w ramach zrealizowania obowiązku na dzień bilansowy, lub uiściłaby na rzecz strony trzeciej w zamian za przejęcie na siebie obowiązku w owym czasie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.