Trening
wyjazd
Admin: Hyalutidin HC Aktiv
Na podstawie: Hyalutidin HC Aktiv

Popraw własną kondycję na siłowni

Kiedy zaczyna się następny rok, część z nas wkracza w niego z planami noworocznymi. Pragniemy rzucić palenie, więcej czytać, odchudzić się. Lecz najwięcej osób postanawia zacząć trenować sport systematycznie, aby poprawić swoją kondycje.
dbanie o sylwetkę
Admin: Giuseppe Milo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak najlepiej przygotować się do triathlonu? Najbardziej istotne to dobrać odpowiedni plan treningowy

Wiosna już tuż tuż, rozpoczyna się sezon, zatem przyszedł czas na planowanie odpowiedniego treningu. Co powiesz, by w tym roku zdziałać coś innego, na przykład plan treningowy triathlon? Taki trening należy ułożyć pod konkretne starty. Należy o wszystkim dokładnie pamiętać, albowiem preparowanie się do takiego biegu to naprawdę konkretna rzecz, której musisz się kurczowo trzymać od początku do końca.
pośladki
Admin: David Howard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Piłki gimnastyczne wspaniale odciążają kręgosłup

Nie powinniśmy iść na siłownię, żeby mieć okazję powalczyć o wspaniałą kondycję i figurę. Spokojnie mamy możliwość w najważniejsze sprzęty zaopatrzyć się w domu oraz tutaj właśnie trenować ciągle, jeśli tylko będziemy posiadali wolną chwilę.
Piłki gimnastyczne wspaniale odciążają kręgosłup

Gdy pójdziemy do sklepu sportowego, to szybko dostrzegamy, że jest wiele urządzeń, które będziemy mieli szansę kupić do siebie do domu.
Kibic
Admin: Ogrody Natury

Domowa siłownia – w jaki sposób ją zaaranżować a także w co wyposażyć?

Osoby wiodące intensywny tryb życia, mające wiele obowiązków, na nieszczęście nie za każdym razem znajdują czas, aby regularnie uczestniczyć w zajęciach na siłowni.


Domowa siłownia – w jaki sposób ją zaaranżować a także w co wyposażyć?

Bywa i tak, że nie każdemu pasuje ćwiczenie w obecności innych ludzi.
Kobieta
Admin: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jaki typ obuwie sportowe warto kupić?

W sklepach z obuwiem sportowym jest duży wybór różnorakich rodzajów par butów. Obuwie sportowe odróżniają się od siebie nie tylko kosztem, ale również designem, materiałem, z którego zostały wykonane i celem.
Przepis na piękną sylwetkę
Admin: Lifeline - Star Fitness
Na podstawie: Lifeline - Star Fitness

Crossfit - metoda na piękną sylwetkę

Każdy z nas marzy o wspaniałej figurze. Przeglądamy kolorowe gazety i podziwiamy zdjęcia wielkich sław, które mogą się poszczycić idealnymi kształtami. Porównujemy własne ciało do nich i popadamy w wielką rozpacz. Po pierwsze, bardzo często fotografie w tego typu tabloidach to efekt pracy photoshopu. Po drugie, wielu artystów swoją nienaganną figurę zawdzięcza kosztownym zabiegom upiększającym. O wiele prościej zatroszczyć się o swoją kondycję samodzielnie.
sport kung fu
Na podstawie: pixabay.com

Czym jest Kung Fu oraz czy powinno zapisać się do szkoły Kung Fu?

Kung Fu to słowo, które określa osiągnięcie perfekcji w jakiejś dziedzinie. Można więc oznajmić, że sformułowanie Kung Fu określa jakąś filozofię życia. Współcześnie jednak słowem Kung Fu zwane są chińskie sztuki walki wręcz oraz z tradycyjną chińską bronią. Nazwa ta zaakceptowała się już praktycznie we wszystkich krajach, toteż mówiąc o Kung Fu w wielu przypadkach mamy na myśli oczywiście chińskie sztuki walki.
bieganie
Admin: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Rozgrzewka przed bieganiem powinna okazać się zrobiona właściwie

Czy zaznaczymy w jaki sposób zatroszczyć się o nasze bezpieczeństwo?
Jeśli pragniemy posiadać świadomość, że wszystkie nasze ćwiczenia okażą się być wykonywane w właściwy sposób, lecz równocześnie także, będą dla nas bezpieczne, to musimy się zapoznać z kilkoma najważniejszymi podstawami. Chodzi tu o to, żeby zaopatrzyć się w konieczne gadżety, a też aby właściwie przygotować nasze ciało do zwiększonego wysiłku, który na nie czeka.
wizja - sport
Admin: Miguel Discart
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najciekawszy rower na wiosenne przejażdżki

W momencie, gdy przychodzi wiosna, ludzie zaczynają uprawiać znacznie więcej sportów. Ścigają się w parku, uprawiają Jogę na otwartym powietrzu, pływają. Jeśli nie posiadasz czasu na nadprogramowe zajęcia ale nadal chcesz być sprawny, kup rower.
Męska klatka piersiowa
Admin: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób efektywnie ćwiczyć, czyli jakie odżywki na rzeźbę będą najlepsze i najlepsze ćwiczenia na masę.

Niezależnie od pory roku powinniśmy zadbać o silne mięśnie oraz ładnie wyrzeźbione ciało. Zarówno w wakacje, jak zrzucamy grube czapki, tak i późną jesienią wypada dbać o kondycję naszych mięśni. Mnóstwo osób, przez zdecydowaną część dnia, nie ma dostatecznej ilości ruchu, czy także zbyt rzadko zmienia stałe pozycje. Przyczynia się do takiej sytuacji przede wszystkim siedzący tryb życia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.