Turystyka
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Admin: Dimos Paraskevas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd najchętniej wyjeżdżamy? Jakie mamy podróżnicze kierunki? Co preferujemy?

Polska turystyka nieoczekiwanie zmienia własne oblicze. Oprócz podróży o charakterze typowo turystycznym a także wycieczek na kilka dni, coraz znaczniejsze znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu zazwyczajj podróżujemy? Na jakiego typu czynniki mamy zwracać szczególną uwagę podczas poszczególnych podróży? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych podróży.
transport
Admin: Herb Neufeld
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym można dotrzeć do pięknej Holandii?

Większość z nas nie ma wątpliwości, iż Holandia jest państwem bardzo atrakcyjnym turystycznie. Co roku zwiedzają go tysiące turystów z Polski. Ale w Holandii nie braknie Polaków, którzy przyjeżdżają do tego kraju do pracy. Praca w Holandii jest dla sporej grupy osób szansą na znalezieni godnego zarobku. Polacy pracują w Holandii w bardzo wielu różnych branżach. Mnóstwo kobiet z Polski przyjeżdża do Holandii w pogodni za pracą w charakterze opieki do starszych ludzi.
Karpacz, kościółek drewniany
Admin: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zorganizować udany urlop rodzinny w Karpaczu?

Karpacz to ewidentnie jeden z najcudowniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (tysiąc sześćset dwa metry nad poziomem morza), najwyższego szczytu Sudetów.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Admin: Salon Nowojorski
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Jarosławiec -super pomysł na udane wakacje nad morzem Bałtyckim!

Jarosławiec to wieś rybacka i rekreacyjno – wypoczynkowa leżąca na Wybrzeżu Słowińskim i Przylądku Jarosławiec. Letnisko położone jest między dwoma popularnymi kurortami nadmorskimi: Darłowem i Ustką.
hotel, Legnica
Admin: Hotel Pałacyk
Na podstawie: hotelpalacyk.pl

Jak wyszukać dobry hotel legnica?

Nierzadko jesteśmy zmuszeni prędko się spakować oraz wybrać się do innego miasta, ponieważ odbywa się tam koncert naszego ulubionego zespołu, mamy jakieś szkolenie czy też konferencję, na którą trzeba pojechać czy też pojedziemy do jakiegoś miasteczka, ponieważ pragniemy poznać zabytki, jakie tam się mieszczą. Oczywiście powodów wycieczek jest mnóstwo.
Bali
Admin: Mark Maxwell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wczasy na Bali – pora poznać egzotyczne piękno

Warto od czasu do czasu podarować sobie chociażby odrobinę luksusu, szczególnie gdy można mieć okazję na ciekawe wczasy. W momencie gdy pojawia się potrzeba odpoczynku od codziennych zmartwień, warto wyruszyć w miejsca które są odległe i egzotyczne – jest to wspaniała okazja na rozszerzenie horyzontów i możliwość skorzystania z atrakcji nieosiągalnych gdzie indziej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.