Turystyka
hotel, Legnica
Admin: Hotel Pałacyk
Na podstawie: hotelpalacyk.pl

Jak wyszukać dobry hotel legnica?

Niekiedy jesteśmy zmuszeni szybko się spakować oraz jechać do innej miejscowości, bowiem ma miejsce tam koncert naszego najukochańszego bandu, posiadamy jakieś szkolenie lub też konferencję, na którą trzeba jechać albo też wybieramy się do jakiegoś miasta, bowiem chcemy poznać zabytki, które tam się znajdują. Rzecz jasna powodów wyjazdów jest ogrom.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali
Admin: Dimos Paraskevas
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dokąd najchętniej wyjeżdżamy? Jakie mamy podróżnicze kierunki? Co preferujemy?

Krajowa turystyka w mgnieniu oka zmienia swoje oblicze. Oprócz podróży o charakterze wyłącznie turystycznym oraz wycieczek kilkudniowych, coraz znaczniejsze znaczenie mają tu wyjazdy służbowe. Dokąd i w jakim celu najczęściejj podróżujemy? Na jakiego rodzaju elementy zwracamy szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wypraw? Oto najpopularniejsze cele i kierunki naszych podróży.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Admin: Salon Nowojorski
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Jarosławiec -super pomysł na udane wakacje nad morzem Bałtyckim!

Jarosławiec to wieś rybacka i rekreacyjno – wypoczynkowa leżąca na Wybrzeżu Słowińskim i Przylądku Jarosławiec. Letnisko mieści się pomiędzy dwoma popularnymi kurortami nadmorskimi: Darłowem i Ustką.
Karpacz, kościółek drewniany
Admin: Ronald Preuß
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak zorganizować udany urlop rodzinny w Karpaczu?

Karpacz to bez wątpienia jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.
transport
Admin: Herb Neufeld
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym można dotrzeć do pięknej Holandii?

Większość z nas nie ma wątpliwości, iż Holandia jest państwem niezwykle ciekawym turystycznie. Każdego roku odwiedzają go tysiące podróżnych z Polski. Ale w Holandii nie brakuje naszych rodaków, którzy przyjeżdżają do tego kraju do pracy. Podróż do Holadnii będzie dla sporej grupy osób możliwością na poszukanie zatrudnienia. Polacy zatrudnieni są w Holandii w bardzo wielu różnych branżach. Mnóstwo Polek wyjeżdża do Holandii do pracy w charakterze opiekunek starszych ludzi.
Bali
Admin: Mark Maxwell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wczasy na Bali – pora poznać egzotyczne piękno

Warto co jakiś czas podarować sobie przynajmniej trochę luksusu, zwłaszcza gdy można mieć szansę na ciekawe wyjazdy. W momencie gdy pojawia się konieczność odpoczynku od codziennych zmartwień, warto wyruszyć do miejsc które są odległe i egzotyczne – jest to niezrównana okazja na rozszerzenie horyzontów i możliwość korzystania z atrakcji niedostępnych w innym miejscu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.