Zakład
konto bankowe
Admin: SuperTowTrucks Blog
Na podstawie: http://www.flickr.com

Posiadanie spółki w dzisiejszych czasach nie jest łatwą sprawą - powinniśmy mieć ciągle rękę na pulsie, aby nie wypaść z gry

Polska wydaje się być w bardzo dobrym momencie rozwoju, ponieważ z jednej strony nadal dobrze się rozwijamy oraz mamy znaczne możliwości, a z drugiej - wciąż musimy wiele się uczyć oraz dogonić Zachód w metodach prowadzenia przedsiębiorstwa.


Crowdfunding
Admin: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fundusz zalążkowy dla młodej, albo dopiero organizowanej spółki

Fundusze kapitału zalążkowego są odpowiednim źródłem kapitału dla młodej, względnie dopiero tworzonej spółki, jaka nie jest w stanie zdobyć kredytu bankowego ze względu na niedobór zabezpieczeń i brak historii kredytowej, a pozyskanie środków z rynku giełdowego nie jest wykonalne ze względu na relatywnie niewielką sumę potrzebnego kapitału.
odzież
Admin: USAG- Humphreys
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zakłady specjalizujące się w produkowaniu odzieży reklamowej dla wielu, innych firm.

Są zakłady wyspecjalizowane w projektowaniu odzieży reklamowej dla wielu, innych marek decydujących się taką promocję, i mimo że parę lat temu nie była to w Polsce ciesząca się uznaniem usługa to mnóstwo się pod takim względem odmieniło. Teraz te przedsiębiorstwa będą mieć faktycznie wiele zleceń i na brak zainteresowania ofertą nie mają powodów narzekać. Związane pozostaje to głównie z tym, iż sporo marek na ten moment inwestuje w ubrania reklamowe, bo ich właściciele wiedzą, iż w taki sposób upowszechnią wizerunek firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.